Sibel Extreme Mist 360° rozprašovač čierny 300 ml

Rozprašovač na vodu - EXTREME MIST - 300 ml - čierny - extrémne jemný rozprašovač, ktorý tvorí skoro až hmlu - dáva 360° voľnosť pri používaní - je ho možné používať...
Garantovaný nákup z DUKRA.sk

Najlepšia ponuka

Na sklade • 1 variant3,2 €154 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,89 €96 % • 455 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variant2,9 €31 neoverených recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v DUKRA.sk

• nie je to bežný rozprašovač, ale vytvára jemnejšiu hmlu
    • spĺňa moje očakávania
    • nádobka je z mäkšieho plastu ako by som čakala, pri otváraní sa trochu obávam, že ju časom zdeformujem, keďže na otváranie treba trochu vyvinúť silu.

pre mňa by sa hodila menšia než 300 ml nádobka kvôli skladnosti aj jednoduchšiemu úchopu, škoda že som nenašla aj s menším objemom, aj by sa mi ľahšie uchopila.

Konečne rozprašovač, ktorý funguje poriadne

• , zakúpené v Svet kaderníctva.sk

Výborný.Škoda,že nebol na výber aj menší typ nádobky.

Rozprašovač na vodu - EXTREME MIST - 300 ml - čierny

• extrémne jemný rozprašovač, ktorý tvorí skoro až hmlu
  • dáva 360° voľnosť pri používaní - je ho možné používať v akomkoľvek uhle
  • pre optimálny výkon odporúčame používať demineralizovanú vodu - najlepšie destilovanú alebo prevarenú

Na sklade • 1 variant97 % • 3 615 recenziíĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantDarček2,49 €97 % • 3 057 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v DUKRA.sk

• nie je to bežný rozprašovač, ale vytvára jemnejšiu hmlu
    • spĺňa moje očakávania

Konečne rozprašovač, ktorý funguje poriadne

• , zakúpené v Svet kaderníctva.sk

Výborný.Škoda,že nebol na výber aj menší typ nádobky.

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

Na sklade • 1 variant97 % • 3 615 recenziíĎalšie informácie
    Na sklade • 1 variantDarček2,49 €97 % • 3 057 recenziíĎalšie informácie