Ardell Kulma na

Kulma na mihalnice - je úžasnou pomôckou pri neposlušných mihalniciach. Doprajte si krásne, vytočené mihalnice, ktoré vám opticky zväčšia oči a získajte neodolateľný pohľad...
Garantovaný nákup z Kosmetika-Zdraví.cz

Na sklade • 1 variant2,9 €97 % • 7 554 recenziíĎalšie informácie

• , zakúpené v ELNINO.SK

Úžasný výrobok ktorý splní to čo sľubuje. Nahrieva sa relatívne rýchlo, vytočí krásne mihalnice , vydržia tak celý deň, niekedy aj dva a samozrejme teplota je primeraná , nepáli ale krásne vytočí Avšak to chce zo začiatku cvik a trafiť správne polohu kulmy. Ale keď už na to prídete je to super. Za mňa len jediné mínus a to je tvrdšia gumička a vrch sa mi zdá trošku ostrý keďže je len z plastu. Uvítala by som na oboch stranách mäkšie gumičky. Čiže keď to netrafíte dobre, tak sa zdá, že sú vytočené pomaly do "pravého uhla". Ako som už písala chce to cvik. Pár krát použiť a je to v poriadku. Každopádne odporúčam túto kulmu na mihalnice pretože za málo peňazí dostanete veľa muziky Ja som veľmi spokojná a prekvapená. Ja používam make-up deň čo deň a za mňa je toto veľká pomoc . Kliešte sú fajn , ale na tento produkt sa naozaj nechytajú. Aj bez riasenky sú moje mihalnice výrazne a krásne ❤️ A ani po nanesení riasenky nestrácajú svoj tvar ! Takže žienky vrelo do toho

• Strašne dlho sa zahrieva

• Praktická vec
    • Zatiaľ o nej neviem...

Odporúčam aj iným ženám, krásne vytočí riasy, oproti klasike...Výborný pomer výkon/ cena. V porovnaní s inými eshop tovar lacnejší...

Kulma má praktickú veľkosť a funguje pomocou napájania dvoch batérií typu AAA (batérie nie sú súčasťou balenia).

• Použitie: pri podržaní veľkého zeleného tlačidla sa rozsvieti zelená kontrolka. Počkajte, kým fialová silikónová časť zbledne, čo znamená, že kulma je pripravená na použitie. Mihalnice v kulme stačí držať v najvyššej polohe a chvíľu počkáť (max. 15 sekúnd).
  • Balenie: 1 ks

Na sklade • 1 variant2,5 €97 % • 26 780 recenziíShop roka '23 - FinalistaĎalšie informácie
Na sklade • 1 variantPredĺžená záruka2,68 €100 % • 2 323 recenziíĎalšie informácie

• Strašne dlho sa zahrieva

• Praktická vec
    • Zatiaľ o nej neviem...

• Pozrite sa, kde môžete produkt kúpiť:

• , zakúpené v ELNINO.SK

• je to super lepšie ako s klasickými klieštikmi na mihalnice
    • dlhšie nahrievanie ako som čakala

• Krásne vytočené mihalnice
  • , zakúpené v Parfumcity.cz